Ale chce v této sezoně zůstat v Manchesteru United

Manchester United předvedl Anthony Martial, který potvrzuje, že v této sezoně zůstane v Old Trafford tím, že připustí, že se zaměřuje na titul Premier League s klubem.
Francouz byl spojen s odchodem z Red Devils s Tottenhamem a Intermillem Dětský Fotbalove Dresy, o kterých je známo, že mají zájem.
 
21letý muž měl v posledním semestru zklamání z kampaně Jose Mourinho, ale jeho sezónu skončil na skvělém startu s cílem a asistencí při vynikajícím herním představení proti West Ham v minulé neděli.
 
Martial by mohl začít v souboji s United proti Swansea v sobotu a Francouz říká, že chce vyhrát titul této sezóny.
 
"Jako družstvo jsme dosud nehovořili o specifických cílech pro sezónu, ale cílem je získat co nejvíce titulů," řekl Martial.
 
"Přesně to jsme se snažili udělat v loňském roce a tohle se budeme snažit dělat letos. Osobně mým hlavním cílem je samozřejmě vyhrát tituly a medaile.
 
"Také chci hrát nejvíc. Vždycky jsem chtěl hrát, protože jsem byl mladý Dres Manchester United Dětské, a teď musím udělat vše pro to, abych získal titul. Já si nastavím cíle pro vystoupení a cíle, ale já to držím pro sebe.
 
"Všichni v lize se posilují, kupují hráče, takže to bude stále lepší a mnohem více vzrušující pro každého - jak pro nás, tak pro ty, kteří sledují Premier League.
 
"Hlavním cílem je titul Premier League. To je to, co chceme. Když hrajete fotbal, hrajete, abyste nebyl druhý nebo třetí. Takže budeme dělat vše, co je v našich silách, abychom dosáhli tohoto "