Chelsea zpátky fanoušky nad obavami pro vánoční přípravky

Chelsea bude i nadále podporovat obavy fanoušků nad tím, že zápasy Premier League budou převedeny na Štědrý večer pro živou televizi.
 
Sky je údajně zvažováno, že se od 23. prosince budou pohybovat spirály Fotbalove Dresy, aby se vyplnily přidané nedělní odpolední sloty.
 
Hry v Premier League vybrané pro vysílání v rámci slavnostního programu mají být potvrzeny dne 16. října.
 
Arsenal se chystá v Liverpoolu v sobotu 23. prosince, zatímco Chelsea je v současné době naplánována na Everton. Bylo navrženo, aby obě hry mohly být vybrány pro živé vysílání.
 
Před mezinárodním přestupem manažer Liverpoolu Jurgen Klopp vyzval Sky, aby seriózně zvažoval důsledky plánování rozpisu na datum, o kterém se domnívá, že fanoušci nebudou mít žádnou chuť.
 
"Opravdu si nedokážu představit, že by někdo chtěl v té noci sledovat fotbal," řekl.
 
Tiskové sdružení Sport oznámilo, že Arsenal si vzpomíná na problémy, které by hostil zápas na Štědrý večer, a to jak z hlediska personálního obsazení na stadionu Emirates, jako je garantovaný počet správců potřebných pro udělení bezpečnostního osvědčení, zjevné narušení pro všechny příznivce.
 
Začátkem tohoto týdne se Chelsea Supporters Trust, podpořený skupinami fanoušků v klubech Premier League, vyjádřil své pocity k této záležitosti jasně a řekl, že "fotbal na Štědrý den je nepřijatelný a je krok příliš daleko."
 
V pátek odpoledne vydal Chelsea na oficiálním webu klubu prohlášení vyjadřující sympatie k námitkám, které byly přijaty s Premier League.
 
"Chelsea Supporters Trust napsal klubu tento týden, když vyjádřil své námitky vůči plánovaným zápasům na Štědrý den, což je myšlenka, proti čemuž stojí" kvůli inherentním cestovním obtížím a narušení toho, co je považováno za svatou rodinnou dobu " "četla prohlášení Chelsea.
 
"Klub je nápomocný vůči námitkám našich fanoušků a je to téma, které jsme zvedli s Premier League."
 
Toto prohlášení bylo později odebráno z oficiálních stránek společnosti Chelsea.
 
PA Sport oznámil klubu, že výrok vyjádřil svůj názor. Chelsea bude i nadále diskutovat o obavách fanoušků s Premier League tak, jak je to vhodné.