Lionel Messi je král nebo monstrum

Tento víkend bude Barcelona jít pryč, aby vyzval soupeře La Liga Leganes Fotbalove Dresy, předtím, než hra Le Ganes zveřejnila reklamu, Macy inkarnace cizinců.
 
Plakát byl navržen režisérem s názvem Amanda pro reklamní vánoční loterii, který bude oficiálně zahájen příští pondělí. Ředitel klubu Legolandi ho před časem poslal do sociální sítě, a dodal: "V sobotu to budou cizinci, ale nebude vyhrát."
 
Jelikož poster je dalším protagonistou je Leganes střední záložník Gabriel, cizinci zřejmě odkazují na Messiho. Leganes byl jmenován Lionelle v blízkosti názvu Lionel Messi (Lionel Lionel Messi), zatímco originální hrdina plakátu se nazývá "Danielle", je cizinec.
 
Oponenti Lionel Messi mají důvod k tomuto respektu, LeGarnes jen dosáhl 9 branek v letošní sezóně, první 11 ligových zápasů, Lionel Messi zaznamenal 12 branek v 11 ligových zápasech, což je o jeden gól více než tým. A Lionel Messi v La Ligě, Liga mistrů vytvořila řadu úžasných rekordů, v pohledu Le Ganes, Messi je cizinec, monstrum, jen on sám stačí k tomu, aby se dělal úcta.