Manchester United se zuřivě ztratil nad nově povýšeným

Pět liga války vzkřísit. Premiership: Chelsea 4-2 zvrat Watfordu, téměř tři kola prvního vítězství Levně Fotbalove Dresy; Manchester United pryč 1-2 vyvrátil nově povýšenou hartfield, první porážku ligy; Manchester 3-0 Burnley, ho, aby se League 11 odebrala rovně. La Liga: Vítězství v Barceloně 2: 0 nad Malage pokračuje ve vedoucím postavení. Bundesliga: Bayern 1-0 vítězství nad 10 osob v Hamburku, zpět do řad německých válečníků; speciálnější 2-2 Frankfurt vylosuje téměř tři kola z mnoha vítězství. Serie A: Neapol 0: 0 nudný mezinárodní Milan, pokračují ve vedení Serie A.

Otevírání 7 minut, Marshall a Smith v terénu spor, oba dostali žlutou kartu. Prvních 19 minut, Herrera dlouhý dosah zmeškal pravé dveře mimo sloup. O minutu později, Ashley - Young na pravém průchodu, Lukaku Gong Gong unikl. 23 minut, Phil-Jones kvůli zranění nemůžeme naléhat nahradit Lindo Luofu.

Prvních 28 minut, Mo Yi pole z úpatí koně na úpatí míče, pak bude míč doleva, Thomas - Ince vtrhl do omezeného prostoru pro falešné akce po střelbě, míč byl Deheya odmítl, v losu, Huddersfield 1-0 vedl Manchester United.

33 minut, Lothar nohy start, Linde Luofu hlavičkou fatální havárii, De Bo Yi Lei Lei míč po míč přes Deheya do prázdných dveří, Huddersfield 2 až 0 expanze Přední okraj.

V 54. minutě míří Ashley - Yang na dlouhý okraj. První 61 minut, Mo Yi pravá strana míčového průchodu byla odepřena, Van Lapala Road držet krok s rozhlasem a blokován.

Prvních 78 minut, Lukaku s osobní schopností zlomit správnou linku po průchodu, Rushford ponáhl míří do sítě, Manchester United bude skóre 1 až 2.