Ousmane Dembele: Udělal jsem to, co jsem musel v Barceloně pohyb

Ousmane Dembele říká, že vynechal trénink Borussia Dortmund, aby se přesunul do Barcelony, protože věděl, že bude litovat, že se chystá vstoupit do katalánského klubu.
 
Dembele byl pozastaven a údajně pokutován Dortmundem minulý měsíc poté, co chyběl školení s klubem ve snaze přinutit jeho přepnutí do Barca.
 
20tiletý, který se také vrátil do své rodné Francie, aby pomohl urychlit převod, nakonec podepsal pro Barca 105 milionů eur a říká, že je rád, že udělal, co udělal, aby zajistil tento krok.
 
"Byla jsem uvolněná, byla to otázka jednání mezi Barkou a Borussia," řekl Dembele Sportovi. "Věděla jsem, že musím mít trpělivost.
 
"Rozhodla jsem se přestat trénovat, nechtěla jsem jít. Hledala jsem omluvu, že nepůjdu.
 
"Kdyby to nefungovalo a já jsem neudělal svou roli Barcelona Dětské 16/17 Fotbalove Dresy, abych se přestěhoval do Barce, teď bych si lamentoval, že tu nejsem."
 
Barcelona se zajímala o podepsání Dembele v loňském létě, ale dopředu se rozhodl opustit Rennes pro Borussia Dortmund - pohyb, který považuje za správné pro něj v této fázi své kariéry.
 
"Chtěla jsem se učit, hrát hry Ligy mistrů, vědět, co je to soutěž, hrát celou sezónu s velkým týmem, hrajete pravidelně, vyvíjejte se," řekl.
 
"V Barceloně bych se hodně naučil v tréninku, ale to by zastavilo můj postup. Naštěstí se Barcelona vrátila podruhé a tentokrát jsem nemohla nechat vlak projít."
 
Dembele říká, že začal podporovat Barcelonu ve věku osm let, a to bylo v průběhu zápasu Ligy mistrů proti Arsenalu v roce 2010, že byl poprvé skutečně vědom brilantnosti Lionela Messiho.
 
"Barcelona neuspěla v první noze, ale ve druhé etapě vynikla skvělým výkonem se čtyřmi cíli od Messi - to jsem zjistil, že Messi není z tohoto světa. Bylo to neuvěřitelné," řekl Dembele. "Messi vždy hraje na úžasné úrovni, je to nejlepší hráč v historii."