Real Madrid nebo záznam podepsat nového boha

Bilbao Athletic brankár Colpa a Real Madrid jen krátkou vzdálenost mezi podpisem smlouvy Dětský Fotbalove Dresy, jakmile je dohoda úspěšná, bude nastavit rekordní tým historie Real Madrid brankář, cena blízké 21. století Real Madrid koupil všechny dveře bude součet .
 
Během 21. století, Real Madrid koupil celkem pět brankářů, to jsou Cesar, Duodek, Lopez, Navas a Casillas, utrácel celkem 25,750,000 eur, reprezentovat Real Madrid v téže době celkový počet podpisů 1,63%. Podle "Aspen" k datům, Real Madrid celkem podpisy v 21. století, celkový převodní poplatek je 1,57775 miliardy eur. Důvodem, proč brankář strávil méně na pozici, hlavně proto, že Casillas zachránil peníze z Realu Madrid. Casi hrál v Realu Madrid 16 sezón, hrál v 510 zápasech, je Real Madrid Youth Training, přirozeně nebude stát žádný transferový poplatek.
 
Bilbao Athletic a Copa obnovení pokrok je velmi pomalý, Athletic Bilbao navrhl několik obnovení smlouvy byly odmítnuty Copas, hlavní rozdíl mezi oběma stranami je trest, Copa není ochoten přijmout dokončení Athletic z Barcelony stanovil 75 milionů eur likvidovaných škody. Takže trest za Copu je stále 20 milionů eur. Jakmile Real Madrid koupit Coppoort porušené trestné porušení smlouvy, cena vytvoří Real Madrid tým historie bude obchodních záznamů Dres Arsenal Dámské, ale také v blízkosti Real Madrid v 21. století koupit předchozí pět brankáře cenu.
 
2000/01, Real Madrid představil Cesara z Valladolidu, strávil 6,25 milionu eur, hrál 58 zápasů proti Realu Madrid. S Casillas superior, Cesar jen když lavice. V sezoně 2007/08 vstoupil Fedek do Liverpoolu do Realu Madrid, volně se připojil, hrál čtyři roční období v 12 zápasech. Sezóna 2012/13, Real Madrid vykopal Lopez ze Sevilly, transferový poplatek 3,5 milionu eur. Lopez právě vstoupil brzy, Casillas a spoluhráč Arbeloa došlo v kolizi vedoucí k zlomeniny pravé ruky, takže Lopez hlavní brankář a reprezentoval Real Madrid hrál 62 zápasů.
 
 
Nedávno zakoupené dva brankáři se v současné době hrají v Realu Madrid. V létě roku 2014 odešel Lopez ve stejnou dobu, Real Madrid koupil Navas z Levante, strávil 10 milionů euro poplatek za transfer, který je Real Madrid v 21. století koupit největší výdaje brankáře. S odchodem Casillas v roce 2015 se Navas stal prvním brankářem Real Madrid. On hrál 116 zápasů jménem Real Madrid. Posledním je Casillas, který je také náhradou za Real Madrid, když Lopez odešel, strávil 6 milionů euro poplatek za transfer, hrál v 36 hrách jménem Real Madrid.